News: Yenilenen Satış Ortaklığı Sistemi

Published: 25/04/2017

Satış Ortaklığı ile Hem Kazanın, Hemde Kazandırın!


Firmamızda müşterilerimiz ürünlerini yalnızca ödeme yaparak değil, satış ortaklığı programına kayıt olarak yapmış oldukları reklam ve tanıtımlarla elde ettikleri komisyonlar sayesinde de alışveriş yapabilmektedir. Satış ortaklığımız yeni dönemi ile birlikte biraz daha oyunlaştırılmış bir sisteme geçiş yaparak multi-level marketing kavramında kullanıcılara potansiyellerine göre komisyon ödemeye başlamıştır. 10 farklı aşamadan oluşan satış ortaklığı sistemimizde her aşamada farklı bir limit ve komisyon uygulanmaktadır. Kazanılan bakiyeler 50 TL'Yi bulduğu zaman banka havale - eft ve PaPara yöntemleri ile kullanıcılarımıza nakit olarak ödenebilmekte, dilerlerse ürün ve sipariş için de kullanabilmektedirler. Özellikle düşük bütçeye sahip kişiler için satış ortaklığı sistemi hizmet ve ek gelir olarak müşterilerimize ve firmamıza fayda sağlamaya başlamıştır. 


 


Başlangıç Seviyesi 


Başlangıç seviyesinde komisyon planı size %5 komisyon kazandırır. Referansınız olmadan da başlangıç seviyesinde komisyon planını kullanabilirsiniz. İlk kez satış ortaklığına dahil olan müşterilerimizin kullanabildiği bir komisyon planıdır. 


Seviye 1


Satış ortaklarımız için 1. level satış ortaklığı komisyon planı, %10 komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 5 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 5 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 1 'e geçirilerek %10 komisyona hak kazanırsınız.


Seviye 2


Satış ortaklarımız için 2. level satış ortaklığı komisyon planı, %15 komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 10 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 10 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 2 'e geçirilerek %15 komisyona hak kazanırsınız.


Seviye 3


Satış ortaklarımız için 3. level satış ortaklığı komisyon planı, %20 komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 20 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 20 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 3 'e geçirilerek %20 komisyona hak kazanırsınız.


Seviye 4


Satış ortaklarımız için 5. level satış ortaklığı komisyon planı, %25 komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 30 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 30 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 4 'e geçirilerek %25 komisyona hak kazanırsınız.


Seviye 5


Satış ortaklarımız için 5. level satış ortaklığı komisyon planı, %30 komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 40 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 40 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 5 'e geçirilerek %30 komisyona hak kazanırsınız.


Seviye 6


Satış ortaklarımız için 6. level satış ortaklığı komisyon planı, %35 komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 45 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 40 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 6 'e geçirilerek %35 komisyona hak kazanırsınız.


Seviye 7


Satış ortaklarımız için 7. level satış ortaklığı komisyon planı, %40 komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 50 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 20 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 3 'e geçirilerek %20 komisyona hak kazanırsınız.


Seviye 8 


Satış ortaklarımız için 8. level satış ortaklığı komisyon planı, %45  komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 55 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 50 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 8 'e geçirilerek %45 komisyona hak kazanırsınız.


Seviye 9


Satış ortaklarımız için 9. level satış ortaklığı komisyon planı, %50 komisyon oranı sağlamaktadır. Bu seviyeye geçmek için en az 60 Adet onaylanmış referansınız bulunmalıdır. Yapmış olduğunuz 60 satış sonrasında satış ortaklığı planınız Seviye 3 'e geçirilerek %50 komisyona hak kazanırsınız.


 


 


Hemen satış ortağımız olmak için ; Tıkla ve Kayıt ol